bet365 - bonus cashback na mecz Napoli – AC Milan

Bet365 zwróci stawkę przedmeczowego zakładu na spotkanie ligi włoskiej w piłce nożnej Napoli – AC Milan, jeśli zakończy się remisem 0-0.

Kwota bonusu w formie zwrotu stawki nie podlega warunkom obrotu.

By zakwalifikować się w promocji postaw przedmeczowy zakład na Napoli – Milan na rynek: dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy (HT/FT) lub Scorecast. W przypadku przegrania zakładu, otrzymasz zwrot stawki, jeśli mecz zakończy się remisem 0-0.

Jak odebrać bonus?

  1. Przejdź na stronę bet365
  2. Postaw przedmeczowy zakład na Napoli – Milan na rynek: dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy (HT/FT) lub Scorecast
  3. Jeśli przegrasz, ale mecz zakończy się bezbramkowym remisem, otrzymasz od bet365 zwrot stawki

Przejdź do bet365

Warunki bonusu

  • Promocja ważna 22 lutego do godziny 21:00
  • Kwota bonusu nie podlega warunkom obrotu
  • Ta oferta nie będzie miała zastosowania, jeśli stawka została w pełni zamknięta. Tam gdzie stawka została częściowo zamknięta i mecz zakończy się wynikiem 0-0, tylko pozostała część aktywnej stawki zostanie zwrócona.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Bukmacher bet365

bet365

bet365 to jeden z najlepszych bukmacherów w internecie. Jest liderem zakładów na żywo, każdego dnia oferuje kilkadziesiąt tysięcy zakładów przedmeczowych i live po bardzo wysokich kursach. Bukmacher bet365 jest całkowicie spolszczony, posiada polskojęzyczną stronę internetową, pomoc… czytaj więcej »

Dodaj komentarz