Betsafe - bonus 150 zł

Bukmacher Betsafe - opis

Firma bukmacherska Betsafe, ciesząca się oceną C- w rankingu SBR, to na pewno jeden z popularniejszych bukmacherów, skupiający ponad 450 tysięcy użytkowników z ponad 100 różnych krajów. Gracze z Polski po rejestracji konta mogą odebrać bonus powitalny 150 zł.

Codziennie w Betsafe dostępnych jest kilka tysięcy zakładów przedmeczowych, jak i live z 27 dyscyplin sportowych. Oferta bukmachera jest w pełni spolszczona, oczywiście dostępna jest również polska waluta (zł).

Wiarygodność Betsafe podkreśla fakt, że wchodzi on w skład jednej spółki, gdzie znajduje się także Betsson. To sprawia, że kursy pomiędzy obydwoma bukmacherami bardzo często są takie same.

Każdy nowy polski użytkownik liczyć może na atrakcyjny bonus sięgający 200% do kwoty 150 zł, co przy wpłacie 75 zł da nam na koncie aż 150 zł + wynik pierwszego zakładu za 75 zł.

O popularności serwisu Betsafe może świadczyć niedawno podpisana umowa partnerska z angielskim klubem piłkarskim Manchesterem City. W Polsce natomiast bukmacher ten reklamowany jest przez Artura Boruca, czy Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego.

Bonus powitalny Betsafe 200% do 150 zł

Z bonusu powitalnego Betsafe skorzystać mogą tylko i wyłącznie nowi gracze, którzy nie mają jeszcze konta w serwisie. Rejestrując się i dokonując depozytu do naszego konta zostaną dopisane środki w wysokości aż 200% od pierwszej wpłaty do kwoty 150 zł. Tym samym wpłacając 75 zł, na koncie będziemy mieli o 150 zł więcej. Bonus Betsafe jest bardzo atrakcyjny, żaden bukmacher nie oferuje tak wysokiego procentowo bonusu powitalnego!

Bonusem obrócić trzeba 6 razy w przeciągu 7 dni po kursie minimalnym zakładu pojedynczego lub wielokrotnego 1,80.

Odbierz bonus 150 zł w Betsafe

Jak odebrać bonus?

  1. Zarejestruj się w Betsafe
  2. Dokonaj depozytu na konto gracza.
  3. Wpłać 75 zł lub więcej nie korzystając ze Skrill i Neteller.
  4. Postaw za 75 zł dowolny zakład z kursem minimum 1,80.
  5. W ciągu 24h od rozliczenia zakładu otrzymasz bonusowe 150 zł.
  6. Obróć w ciągu 7 dni 6-krotnie bonusem po kursie minimum 1,80 w zakładach pojedynczych lub wielokrotnych.

 

Przykład obrotu

Aby wypłacić środki bonusowe, musisz nimi obrócić 6 razy w przeciągu 7 dni. Pamiętaj, że do obrotu wlicza się tylko te kupony z kursem minimalnym 1,80.

Chcąc otrzymać bonus 150 zł gracz musi wpłacić na konto 75 zł.

150 zł x 6 = 900 zł – kwota obrotu

Zarejestruj się w Betsafe

Warunki bonusu w Betsafe

  • Bonus dla nowych graczy.
  • Zakłady wliczone na poczet bonusu to zakłady z kursem minimalnym 1,80 dla zakładów pojedynczych i zakłady wielokrotnych.
  • Zakłady kombinacyjne nie wliczają się do obrotu.
  • Wymagany 6-krotny obrót bonusem w przeciągu 7 dni przed wypłatą środków.

 


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz