Betsson - cashback 100 zł

Bukmacher Betsson - opis

Betsson to firma na rynku zakładów bukmacherskich świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Należy ona do Betsson AB, szwedzkiej firmy notowanej na giełdzie Stockholm Nasdaq Large Cap List, BETS. W Polsce prowadzi aktywną kampanię reklamową za pośrednictwem Natalii Siwiec, Joanny Krupy, czy ostatnio znanego dziennikarza sportowego, Pawła Zarzecznego.

Betsson to w pełni bezpieczny bukmacher o szerokiej ofercie, który w wiarygodnym rankingu bukmacherów SBR poszczycić się może dobrą oceną C+. Oznacza to nie mniej nie więcej tyle, że wszystkie środki z konta zostaną bez problemów wypłacone.

Każdy nowo zarejestrowany gracz Betsson może liczyć na bonus cashback w wysokości 50% do kwoty 100 zł. Jeśli spełnimy warunki promocji i pierwszy nasz zakład okażę się przegrany, możemy liczyć na zwrot 50% stawki.

Atrakcyjny bonus, szeroka oferta, wysokie kursy oraz czytelny interfejs sprawiają, że warto mieć konto w tej firmie bukmacherskiej.

Bonus powitalny Betsson 50% do 100 zł

O bonus cashback w Betsson ubiegać się może każdy gracz, który zarejestruje konto w serwisie i zagra zakład na zdarzenie pre-match lub na żywo, niezależnie czy będą to zakłady pojedyncze, czy wielokrotne. Jeśli ten okaże się być zakładem przegranym, na nasze kontro trafi zwrot w wysokości 50% postawionej stawki.

Bonusem obrócić trzeba jednokrotnie w zakładach po kursie minimalnym 1,50. Mamy na to 5 dni od daty pojawienia się środków na koncie.

Odbierz cashback 100 zł w Betsson

Jak odebrać bonus?

  1. Zarejestruj się w Betsson
  2. Dokonaj depozytu na konto gracza (sposoby płatności niebiorące udziału w promocji to Skrill i Neteller).
  3. Postaw zakład przedmeczowy lub live.Jeśli twój pierwszy zakład przegra otrzymasz od Betsson 50% zwrotu stawki do 100 zł.
  4. Bonus zostanie dopisany do twojego konta w przeciągu 48 godzin.
  5. Przed wypłatą musisz nim jednokrotnie obrócić po kursie minimalnym 1,50. Masz na to 5 dni.

Przykład obrotu

Zarejestruj się w Betsson

Warunki bonusu w Betsson

  • Bonus dla nowych graczy.
  • Wpłata przez portfele internetowe wyklucza z otrzymaniu bonusu.
  • Zakłady wliczone na poczet bonusu to zakłady pojedyncze lub wielokrotne (przedmeczowe/live).
  • Konieczność jednokrotnego obrotu po kursie minimalnym 1,50.
  • Bonus dla wersji mobilnej i stacjonarnej.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz