ComeOn - bonus 500 zł

Bukmacher ComeOn - opis

Rejestrując się w firmie bukmacherskiej wielu nowych graczy zwraca uwagę na bonus powitalny. W przypadku firmy ComeOn mamy nawet nie jeden, ale dwa bonusy do wyboru. Pierwszą promocją jest bonus 300% do kwoty 100 zł, drugą 100% do kwoty 500 zł.

Jednak nie tylko z punktu widzenia ofert promocyjnych ComeOn jest bukmacherem wartym polecenia. Nie bez znaczenia jest fakt, że interfejs jest bardzo prosty i każdy, nawet całkowicie początkujący gracz w zakładach przez internet poradzi sobie z prowadzeniem konta na ComeOn. Tym bardziej, że bukmacher ten jest w pełni po polsku, także z polską walutą (zł).

Zaznaczmy jeszcze, że nie ma żadnych obaw co do wypłat z konta, ponieważ gwarantuje to ocena C w rankingu bukmacherów SBR.

Dodajmy też, że ComeOn należy do grona aktywnych bukmacherów, którzy regularnie oferują promocję dla stałych graczy na konkretne wydarzenia sportowe jak mecze Ligi Mistrzów, czy turnieje rangi mistrzowskiej. Chociażby co tydzień w typerze Premier League można wygrać bonusy z puli 75 tysięcy zł!

Bonus powitalny ComeOn 100% do 500 zł

Bonus dostępny dla nowych graczy, którzy złożą depozyt w wysokości minimum 250 i maksymalnie 500 złotych. Po wpłacie takiej kwoty na naszym koncie pojawi się drugie tyle zupełnie za darmo.

Pamiętajmy jednak, że przed wypłaceniem środków z konta należy dokonać obrotu w wysokości 8-krotności depozytu wraz z kwotą bonusu. Maksymalny obrót wynosi więc 8000 zł z terminem do 31 grudnia 2015 roku. Na poczet obrotu wliczają się zakłady wielokrotne z kursem minimalnym 2,00.

Warto podkreślić, że nie wszystkie metody przeprowadzenia depozytu kwalifikują się do promocji. Wyłączone są z niej metody płatności takie jak Skrill, Neteller, Click2Pay, Paysafecard i Ukash.

Odbierz bonus 500 zł w ComeOn

Jak odebrać bonus?

  1. Zarejestruj się w ComeOn
  2. Dokonaj depozytu na konto gracza (z wyłączeniem Skrill, Neteller, Click2Pay, Paysafecard i Ukash).
  3. Jeśli wpłacisz 50 zł otrzymasz 300% bonus do 100 zł. Jeśli wpłacisz 250 – 500 zł otrzymasz bonus 100% do 500 zł.
  4. Na twoim koncie pojawią się dodatkowe pieniądze z bonusu.
  5. Obróć do 31 grudnia 2015 roku 8-krotnie depozytem i bonusem po kursie minimum 2,00 w zakładach wielokrotnych.

Przykład obrotu

Aby wypłacić środki bonusowe, musisz obrócić depozytem i bonusem 8 razy do końca roku 2015. Pamiętaj, że do obrotu wliczają się tylko zakłady wielokrotne z kursem minimalnym 2,00.

Wpłacając 500 zł otrzymasz maksymalny bonus 100%.

(500 zł + 500 zł) x 8 = 8000 zł

Zarejestruj się w ComeOn

Warunki bonusu w ComeOn

  • Bonus dla nowych graczy.
  • Zakłady wliczone na poczet bonusu to zakłady wielokrotne z kursem minimalnym 2,00.
  • Zakłady pojedyncze i kombinacyjne nie wliczają się do obrotu.
  • Depozyty wykonane poprzez Skrill, Neteller, Click2Pay, Paysafecard lub Ukash nie wliczają się do promocji.
  • Wymagany 8-krotny obrót depozytem i bonusem do 31 grudnia 2015 roku.

 


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz