Oddsring - bonus 600 zł

Bukmacher Oddsring - opis

Bukmacher Oddsring to dość młoda firma w świecie zakładów bukmacherskich, która na rynku pojawiła się przed pięcioma laty. Dziś jest to już jednak uznana marka, która oferuje jeden z największych bonusów na rynku, sięgający aż 200% pierwszego depozytu do kwoty 600 złotych.

Niemniej jednak wysokość bonusu powitalnego to tylko jedna z zalet tej firmy. Nie można przejść obojętnie wobec szerokiej oferty firmy posiadającej licencję Malta Gaming Authority (MGA), która oferuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live z 15 dyscyplin sportowych.

Także i kontakt z polskim supportem jest tu bezproblemowy, ponieważ skontaktować się z nim możemy 24h/dobę, choćby za pośrednictwem poczty elektronicznej. Bukmacher oczywiście jest w pełni po polsku i posiada polską walutę (zł).

Gracze, którzy liczą na wysoki bonus powitalny z pewnością powinni założyć konto w Oddsring. Dodać warto, że bukmacher ten oferuje także stałe bonusy w formie zakładu bez ryzyka na wybrane mecze piłki nożnej.

Bonus powitalny Oddsring 200% do 600 zł

Nowi gracze w Oddsring mają możliwość odebrania 200% bonusu od pierwszej wpłaty do maksymalnej kwoty 600 zł. To jedna z najwyższych promocji na rynku!

Jak uzyskać bonus powitalny w Oddsring? Sprawa jest bardzo prosta. Otóż po rejestracji konta i złożeniu depozytu, aby obrócić bonus, gracz jest zmuszony uzyskać określoną liczbę punktów, gdzie liczba potrzebnych punktów wymagana do obrotu bonusem wyrażona jest wzorem: kwota bonusu w zł x 8.33.

Punkty te gracz otrzymuje za składanie zakładów, niezależnie od tego, czy są one wygrane, czy przegrane. Na przykład stawiając zakład za 150 zł i kursem 3,00 w przypadku wygranej gracz otrzymuje 100 pkt, jeśli przegra to punktów 50.

Odbierz bonus 600 zł w Oddsring

Jak odebrać bonus?

  1. Zarejestruj się w Oddsring
  2. Dokonaj depozytu na konto gracza.
  3. Zdobądź określoną liczbę punktów.
  4. Odbierz bonus powitalny 200% do 600 zł

Przykład obrotu

Aby odebrać bonus, gracz zmuszony jest zdobyć określoną liczbę punktów.

Na przykład wpłacając 150 zł gracz otrzyma 300 zł bonusu.

300 zł x 8,33 = 2499 punktów

Zarejestruj się w Oddsring

Warunki bonusu w Oddsring

  • Bonus dla nowych graczy.
  • Niezbędna liczba punktów do odebrania bonusu wynosząca wg wzoru: kwota bonusu x 8,33.
  • Każdy zakład wliczony na poczet zdobywanych punktów.
  • Brak określonego czasu na zdobycie punktów.
  • Do klasyfikacji punktowej liczą się zakłady przegrane i wygrane.
  • Im wyższa stawka i kurs, tym większa liczba punktów do zdobycia.

 


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz