Otobet - bonus 200 zł

Bukmacher Otobet - opis

Z pewnością dla większości graczy nazwa Otobet nie mówi zbyt wiele, co nie może dziwić, bo ten bukmacher na rynku pojawił się dopiero w 2015 roku. Tym samym nie jest, bo nie może być oceniony w rankingu bukmacherów SBR mając ocenę F, co jest równoznaczne z firmą nieklasyfikowaną.

Wydaje się jednak, że Otobet będący własnością firmy REPUS APUD szybko zyska na popularności. Również pośród polskich graczy, gdyż otwarty jest na nasze krajowe rozgrywki nie tylko w piłce nożnej, ale też wielu innych sportach, nie tylko drużynowych.

Oferta Otobet jest ofertą naprawdę szeroką, choć podkreślmy, że jak na razie w ofercie tej firmy nie mamy zakładów na żywo, które pojawić się jednak mają w przeciągu najbliższych kilku tygodni, maksymalnie miesięcy. Wydaje się, że wówczas oferta Otobet będzie jak najbardziej kompletna.

Wielkim plusem Otobet jest z pewnością bardzo czytelny interfejs strony, dzięki któremu bez problemu odnajdziemy interesujące nas zakłady. Poza tym nie można nie wspomnieć o licznych bonusach, na które składają się bonus powitalny, urodzinowy, obrotowy i za polecanie nowych graczy.

Bonus powitalny Otobet 100% do 200 zł

Najatrakcyjniejszym bonusem firmy Otobet jest bonus powitalny dla nowych graczy wynoszący 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł, co w praktyce oznacza tylko tyle, że złożenie depozytu w kwocie 200 zł da nam drugie tyle zupełnie za darmo.

Podkreślmy jednak, że przed wypłatą środków wykonać musimy 6-krotny obrót, na który składa się nie tylko kwota bonusu, ale również depozyt. Na wykonanie obrotu mamy 90 dni, a zakłady wliczane na jego poczet muszą zawierać w sobie przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 1,60.

Odbierz bonus 200 zł w Otobet

Jak odebrać bonus?

  1. Zarejestruj się w Otobet
  2. Dokonaj depozytu na konto gracza.
  3. Do twojego konta zostanie dopisany bonus 100% do kwoty 200 zł.
  4. Obróć w ciągu 90 dni 6-krotnie depozytem i bonusem po kursie minimum 1,60 w zakładach pojedynczych lub złożonych, gdzie jedno ze zdarzeń będzie miało kurs minimalny 1,60.

Przykład obrotu

Aby wypłacić środki bonusowe, musisz nimi obrócić 6 razy w przeciągu 90 dni. Pamiętaj, że do obrotu wlicza się tylko zakłady pojedyncze z kursem minimalnym 1,60 lub złożone, gdzie jedno ze zdarzeń na kuponie będzie miało kurs minimalny 1,60.

Chcąc odebrać maksymalny bonus gracz musi wpłacić na konto 200 zł.

(200 zł + 200 zł) x 6 = 2400 zł

Zarejestruj się w Otobet

Warunki bonusu w Otobet

  • Bonus dla nowych graczy.
  • Zakłady wliczone na poczet bonusu to zakłady pojedyncze z kursem minimalnym 1,60 lub złożone, gdzie jedno ze zdarzeń na kuponie będzie miało kurs minimalny 1,60.
  • Zakłady kombinacyjne nie wliczają się do obrotu.
  • Wymagany 6-krotny obrót depozytem i bonusem łącznie w przeciągu 90 dni.

 


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz