Sportingbet - freebet 200 zł

Bukmacher Sportingbet - opis

Każdy poważny gracz zakładów bukmacherskich pod uwagę powinien wziąć firmę Sportingbet oferującą szeroką gamę zakładów przedmeczowych i spotkań LIVE. Sportingbet to bowiem bukmacher o ugruntowanej pozycji na rynku założony w 1998 roku, działający dziś w 26 krajach i skupiający ponad 2 miliony graczy. Znaczna część z nich pochodzi z Polski.

Sportingbet oferuje w pełni spolszczone usługi, jak i polską walutę (zł). Bukmacher ten posiada ocenę na poziomie C- w rankingu, a spora liczba graczy potwierdza jego wiarygodność.

Z całą pewnością do rejestracji konta na Sportingbet zachęca także bonus powitalny od pierwszej wpłaty sięgający 50% do kwoty 200 zł. Aby otrzymać maksymalną kwotę bonusu, wystarczy złożyć depozyt w kwocie 400 zł.

Każdego dnia bukmacher ten oferuje około 8 tysięcy zakładów przedmeczowych, jak i “na żywo”. Dodatkowo warto dodać, że co tydzień w konkursie typerów można wygrać bonusy z puli 60 tysięcy zł obstawiając mecze piłki nożnej. To łakomy kąsek dla fanów promocji.

Bez wątpienia Sportingbet to znakomita opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie szeroką ofertę zakładów, wysokie kursy, a także możliwość korzystania z promocji bukmacherskich.

Bonus powitalny Sportingbet 50% do 200 zł

Z bonusu w Sportingbet skorzystać może każdy gracz, który zarejestrował się w serwisie i w tym samym dniu złożył depozyt. Maksymalna kwora bonusu to 200 zł, które otrzymamy, jeśli dokonamy wpłaty w kwocie minimum 400 zł.

Aby ubiegać się o bonus, kwotą depozytu należy obrócić 3-krotnie w ciągu 7 dni w zakładach pojedynczych po kursie minimum 1,5 lub wielokrotnych, gdzie każda składowa będzie miała kurs minimum 1,50. Po wykonaniu obrotu pieniądze z bonusu zostaną na nasze konto przelane w ciągu 48 godzin. Przed ich wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 5-krotnie na zasadach identycznych, jak przy obrocie depozytem. Każdy gracz ma na to 30 dni.

Odbierz freebet 200 zł w Sportingbet

Jak odebrać bonus?

  1. Zarejestruj się w Sportingbet
  2. Dokonaj depozytu na konto gracza (sposoby wpłat niewliczające się do promocji do Skrill i Ukash).
  3. Obróć w ciągu 7 dni 3-krotnie depozytem po kursie minimum 1,50 w zakładach pojedynczych lub wielokrotnych, gdzie każde zdarzenie musi mieć kurs minimum 1,50.
  4. Bonus zostanie dopisany do twojego konta w przeciągu 48 godzin.
  5. Obróć 5-krotnie depozytem po kursie minimum 1,50 w zakładach pojedynczych lub wielokrotnych, gdzie każde zdarzenie musi mieć kurs minimum 1,50. Masz na to 30 dni.

Przykład obrotu

Aby otrzymać maksymalny bonus należy wpłacić 400 zł, po czym kwotą depozytu najpierw musisz obrócić 3 razy. Masz na to tylko 7 dni.

400 zł x 3 = 1200 zł

Aby wypłacić bonus, musisz nim obrócić 5 razy w przeciągu 30 dni.

200 zł x 5 = 1000 zł

Zarejestruj się w Sportingbet

Warunki bonusu w Sportingbet

  • Bonus dla nowych graczy.
  • Sposoby płatności wykluczające z bonusu to Skrill i Ukash.
  • Zakłady wliczone na poczet bonusu to zakłady z kursem minimalnym 1,50 dla zakładów pojedynczych i zakłady wielokrotne, gdzie każda składowa musi mieć kurs w wysokości 1,50.
  • Wymagany 3-krotny obrót depozytem w przeciągu 7 dni, aby otrzymać bonus.
  • Wymagany 5-krotny obrót bonusem w przeciągu 30 dni przed wypłatą środków.

 


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz