Betclic - cashback 100 zł

Bukmacher Betclic - opis

Betclic ciągle zyskuje na popularności wśród polskich graczy przede wszystkim za sprawą atrakcyjnego bonusu powitalnego oraz osobie Mateusza Borka, czyli znanego dziennikarza sportowego, który jest twarzą bukmachera.

Czytelny interfejs strony internetowej Betclic to jedna z jego największych zalet, choć na plus zaliczyć musimy także szybki i łatwy kontakt z biurem obsługi, czy złożona oferta. O tym, że bukmacher ten się non stop rozwija świadczyć może również jego pozycja w rankingu SBR, gdyż w połowie sierpnia 2015 roku Betclic uzyskał awans, zmieniając ocenę z D+ na C-, co podkreśla wiarygodność i wypłacalność firmy.

Betclic to bukmacher w pełni przystosowany dla polskich graczy, ponieważ język strony jest w pełni spolszczony, a dodatkowo dostępna jest polska waluta (zł).

Do zarejestrowania w Betclic zachęca też ciekawa oferta promocyjna, skupiająca w sobie bonus cashback aż do kwoty 100 zł. Spełniając warunki promocji, otrzymujemy gwarancję zwrotu stawki pierwszego zakładu, jeżeli ten okaże się być zakładem przegranym.

Betclic należy do grona bukmacherów, którzy oferują liczne promocje także dla stałych graczy, jak chociażby bonusy cashback po 200 zł na mecze Ligi Mistrzów, czy zakład bez ryzyka 40 zł na mobilne zakłady.

Bonus powitalny Betclic 100% do 100 zł

Cashback w Betclic przysługuje każdemu nowemu graczowi, który spełni warunki promocji, a więc między innymi dokona pierwszego depozytu w określonej w warunkach formie (karta kredytowa, standardowy przelew bankowy, Przelewy24). Po złożeniu depozytu pozostanie już tylko złożyć pierwszy zakład, a jeśli on okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot utraconej stawki do 100 zł.

Bonusem cashback nie musimy obracać. Pieniądze będą mogły zostać od razu przez nas z konta wypłacone, co znacznie ułatwia promocję.

Odbierz cashback 100 zł w Betclic

Jak odebrać bonus?

 1. Zarejestruj się w Betclic
 2. Dokonaj depozytu na konto gracza (możliwe sposoby płatności to karta kredytowa, standardowy przelew bankowy, Przelewy24).
 3. Postaw zakład (1X2 dla kuponu pojedynczego, dowolna kombinacja dla zakładów wielokrotnych)
 4. Czekaj na rozliczenie zakładu
 5. Jeśli zakład przegra otrzymasz zwrot stawki do kwoty 100 zł

 

Przykład obrotu

Brak wymaganego obrotu. W przypadku przegranego zakładu w Betclic pieniądze od razu można wypłacać na konto. Właśnie z tego powodu bonus Betclic jest tak atrakcyjny!

Zarejestruj się w Betclic

Warunki bonusu w Betclic

 • Bonus dla nowych graczy.
 • Sposoby płatności to karta kredytowa, standardowy przelew bankowy, Przelewy24.
 • Wpłata przez portfele internetowe wyklucza z otrzymaniu bonusu.
 • Zakłady systemowe wyłączone z oferty bonusu.
 • Zakłady wliczone na poczet bonusu to zakłady 3-drogowe dla kuponów pojedynczych i dowolne dla zakładów wielokrotnych.
 • Brak minimalnego kursu
 • Brak konieczności obrotu bonusem

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *