Expekt - cashback 111 zł

Bukmacher Expekt - opis

Expekt to pośród polskich graczy jeden z najbardziej popularnych bukmacherów oferujący nawet 10 tysięcy zakładów każdego dnia, zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i spotkań LIVE. W Polsce bukmacher ten reklamowany jest przez Zbigniewa Bońka, prezesa PZPN, a dawniej wybitnego reprezentanta w piłce nożnej.

Expekt jest całkowicie spolszczony, o czym świadczy interfejs strony w języku polskim, możliwość kontaktu z polskim supportem 24h/dobę czy polska waluta. Gwarancję wypłacalności stanowi tutaj natomiast ocena B- w rankingu firm bukmacherskich SBR.

Jak każdy szanujący swoich klientów bukmacher również i Expekt przygotował dla nowych graczy promocję, którą jest zakład bez ryzyka do kwoty 111 zł. Dodatkowo warto podkreślić, że Expekt to jeden z tych bukmacherów, który na bieżąco oferuje także bonusy dla stałych graczy jak chociażby cashback 200 PLN na mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Dla graczy, którzy cenią sobie wysoką jakość usług, a także liczą na stałe promocje i bonusy, Expekt to idealny wybór.

Bonus powitalny Expekt 100% do 111

Nowi gracze w Expekt mają okazję odebrać bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka do 111 zł. Wystarczy zarejestrować konto i dokonać wpłaty, a następnie postawić pierwszy zakład na zdarzenie przedmeczowe z 3 możliwymi wynikami (1X2), dowolny zakład wielokrotny czy dowolny zakład LIVE za minimum 15 zł. Jeśli ten okaże się przegrany, stawka zakładu zostanie zwrócona na nasze konto!

Depozyt kwalifikujący do otrzymania bonusu wykonany może zostać za pomocą płatniczej karty kredytowej, standardowego przelewu bankowego lub w systemie Przelewy24.

Odbierz cashback 111 zł w Expekt

Jak odebrać bonus?

 1. Zarejestruj się w Expekt
 2. Dokonaj depozytu na konto gracza (możliwe sposoby płatności to karta kredytowa, standardowy przelew bankowy, Przelewy24) w wysokości minimum 15 zł.
 3. Postaw zakład (przedmeczowy z 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny czy dowolny zakład LIVE; zakłady systemowe nie wliczają się do bonusu)
 4. Czekaj na rozliczenie zakładu
 5. 5. Jeśli twój zakład przegra, otrzymasz bonus w formie zwrotu stawki do 111 zł i pieniądze z powrotem będą należeć do ciebie!

Przykład obrotu

Brak wymaganego obrotu. W przypadku przegranej w Betclic pieniądze od razu można wypłacać na konto.

Zarejestruj się w Expekt

Warunki bonusu w Expekt

 • Bonus dla nowych graczy.
 • Sposoby płatności to karta kredytowa, standardowy przelew bankowy, Przelewy24.
 • Wpłata przez portfele internetowe wyklucza z otrzymaniu bonusu.
 • Zakłady systemowe wyłączone z oferty bonusu.
 • Zakłady wliczone na poczet bonusu to zakłady przedmeczowe z 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny czy dowolny zakład LIVE.
 • Brak konieczności obrotu bonusem.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *