FAQ bonusów

Dlaczego bukmacherzy oferują bonusy?

Bukmacherzy oferują bonusy, aby uatrakcyjnić swoją ofertę i pozyskać nowych klientów, którzy zyskują na start gry dodatkowe pieniądze.

Czy bonusy powitalne mają jakieś haczyki?

Przed skorzystaniem z promocji bukmachera zawsze należy dokładnie przeczytać regulamin oferty dostępny na stronie, ponieważ co firma, to inne zasady skorzystania z bonusu. Generalnie najważniejszym punktem są warunki obrotu bonusu przed jego wypłaceniem. Należy zwrócić uwagę na: wysokość obrotu, minimalny kurs liczący się do obrotu oraz czas dostępny na obrót bonusem.

Czy opłaca się korzystać bonusów?

Jak najbardziej korzystanie z bonusów bukmacherskich przez gracza zakładów jest opłacalne, ponieważ dzięki nim zyskuje dodatkowe pieniądze na grę.

Czy bonusy powitalne są jednorazowe?

Tak, każdy gracz rejestrując konto u danego bukmachera może tylko raz odebrać bonus powitalny, który dotyczy nowych klientów.

Czy mogę założyć konto u kilku bukmacherów i w każdym otrzymać bonus?

Oczywiście, że tak i jest to w pełni legalna procedura i stosowana przez wielu graczy. Bukmacherzy nie wymieniają się informacjami o swoich klientach.

Na co uważać aby nie stracić bonusu?

Przede wszystkim należy przestrzegać regulaminu bonusu i stosować się do jego zasad odnośnie warunków obrotu i czasu przeznaczonego na spełnienie postanowień promocji.

Kiedy pieniądze z bonusu będę mógł wypłacić od bukmachera na konto?

Sytuacja ta zależy od bukmachera i regulaminu promocji. Bywa, że bonus nie podlega warunkom obrotu (Expekt, Betclic) i pieniądze od razu można wypłacić na konto. W innych przypadkach należy dokonać obrotu bonusem przed możliwością jego wypłaty.

Czy za bonusowe pieniądze od razu mogę obstawiać?

Jeśli bonus przyznany jest zaraz po rejestracji konta i dokonaniu pierwszej wpłaty, to od razu możesz grać za jego środki (Totolotek). Bywa jednak, że kwota bonusu dopisywana jest do konta dopiero wtedy, kiedy gracz spełni warunki obrotu depozytem (Oddsring, Forbet).

Na co zwracać uwagę pod kątem czy bonus jest atrakcyjny czy nie?

O atrakcyjności bonusu świadczy przede wszystkim jego wartość finansowa i warunek obrotu. Dodać należy, że rozróżniamy 3 typy bonusów: od depozytu, cashback i freebet. Generalnie, przede wszystkim dla początkujących graczy, sporym powodzeniem cieszą się bonusy cashback (zakład bez ryzyka) i freebet (darmowy zakład).

Ile bonusów bukmacherskich mogę zdobyć?

Rejestrując konto u dowolnego bukmachera każdy z graczy ma prawo do bonusu powitalnego, a więc nie ma z góry ustalonego limitu bonusów na gracza.

Co znaczy obrót bonusem?

Obrót bonusem oznacza za jaką kwotę gracz musi zagrać, by spełnić warunek obrotu. Warunki obrotu będą spełnione wtedy, gdy suma postawionych stawek wyniesie wymaganą do obrotu kwotę.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone